Jdi na obsah Jdi na menu
 


KAMENICKÝ UPÍR

9. 2. 2010

 

Obrazek

 

Kamarádi a vyznavači recese,

 

Pionýrská skupina Kamenec a Moravskoslezská krajská organizace Pionýra vyhlašuje mezi pionýrskými skupinami recesistickou soutěž pro dobrou věc s názvem KAMENECKÝ UPÍR - Zdravá Pionýrská krev.

 

I naše pionýrská skupina TĚPÉRA se k této výzvě připojuje. Vyzýváme proto všechny naše členy, kamarády, rodiče dětí i rodiče dětí z našich táborů, aby nám tento souboj, ve kterém poteče krev, pomohli vyhrát. Vyhrát můžou jen ti nejlepší. Souboj o první místo bude soutěží tvrdou a především krvavou, to znamená jen pro odvážné a chrabré. Jestliže chceme vyhrát, bude  to pro naši pionýrskou skupinu a naše přátele  pionýrské skupiny, stát spoustu odvahy a krve.

 

Pravidla jsou jednoduchá a spravedlivá pro všechny. Našim úkolem je zburcovat a přesvědčit co nejvíce členů a přátel naší pionýrské skupiny k tomu, aby zdarma darovali ve dnech  17. 5. až 21. 5. 2010 krev nebo plazmu na transfůzních stanicích ve jménu naší pionýrské skupiny, přičemž jeden den (a to budeme teprve zajišťovat- bude dnem naší PS). Komu to však nevyjde v určený den, může se rozhodnout pro kterýkoliv v tomto týdnu.

 

Pro vyhodnocení soutěže si vyžádejte na p.s.tepera@seznam.cz  - formulář pro dárce a nechejte potvrdit razítkem transfúzní stanice a podpisem dárce, který nám odevzdáte.

 

Jelikož je to soutěž, bude se soutěžit o věcné ceny a to sošky Kameneckých upírů . Sošky jsou letos tři, takže první místo, druhé i třetí bude hodnoceno.

 

Obrazek

Pár rad a informací pro ty, kteří krev ještě nedarovali: obyčejně se daruje necelý půl litr krve, tak to nepřehánějte, ať vám něco zbude i pro další soutěž příští rok. Jelikož je to dar pro dobrou věc, vyžádejte si krom potvrzení na náš soutěžní formulář i potvrzení pro svého zaměstnavatele případně svého správce daně protože tento dar má hodnotu a vy si jej můžete na konci roku odečíst ze základu daně. Den před odběrem nepijte alkohol a nejezte tučné věci, aby si ten, kterému zachráníte svou krví život, nepřišel stěžovat, že jste ho opili a ztloustl. Jíst před odběrem klidně můžete, ale zdravě! Ne tučné. (třeba rohlík se sýrem není vhodný).  Před odběrem hodně pijte, ale nealko!  No, a pokud máte strach, že Vás zaměstnavatel nepustí, nedostanete volno, tak podle zákona je toto povinen a navíc máte právo mít volno dvacet čtyři hodin po odběru, tudíž si můžete udělat víkend již od čtvrtku. Což se bude těm, co chystají Bambiriádu určitě hodit.  A pro ty co si myslí, že to bolí, víme, že nebolí, a když, tak jen trošku a jen tolik, aby si každý uvědomil, že každé dobro je vždy po zásluze potrestáno. Svačinu si s sebou vzít můžete, ale nemusíte, protože ji dostane společně s kávou nebo čajem od nemocnice. Dokonce dostanete po odběru i stravenku na jídlo, a jestli přinesete malý technický průkaz od svého auta, tak i druhou stravenku za to, že jste přijeli autem. O dalších podrobnostech vás určitě rád poučí personál a sestry na místě.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář